Škoda Předplacený servis

Předplacený servisní balíček na údržbu vozu od Škoda Financial Services

Škoda Předplacený servis kryje náklady spojené s předepsanou údržbou vašeho vozu Škoda. V závislosti na zvolené variantě si předplácíte servisní prohlídky, výměnu oleje a filtrů nebo také výměnu dílů podléhajících běžnému opotřebení. Předplacený servis je dostupný pro soukromé osoby i firemní zákazníky.

Výhody Škoda Předplaceného servisu

Servis bez starostí s garancí cen

Rozložení nákladů do měsíčních splátek při koupi vozu s financováním

Škoda Originální díly nejvyšší kvality

Moderní servisní zázemí s vyškolenými specialisty

Dostupné varianty Škoda Předplaceného servisu

Škoda Předplacený servis je dostupný ve variantách Standard nebo Plus a doba jeho trvání je 5 let nebo do zvoleného kilometrového nájezdu (60, 100 nebo 150 000 kilometrů). Škoda Předplacený servis ve variantě Standard i Plus lze objednat s novým vozidlem, nebo dodatečně, nejpozději do 2 let od první registrace nového vozu, nebo před absolvováním první předepsané inspekční prohlídky.

Škoda Předplacený servis ve variantě Standard kromě základní a rozšířené servisní prohlídky zahrnuje výměnu motorového oleje, pylového filtru, svíček, brzdové kapaliny, oleje DSG nebo HALDEX a další úkony dle seznamu údržby. Součástí je také drobný materiál během servisních prohlídek a prodloužení záruky mobility.
Oproti variantě Standard zahrnuje Škoda Předplacený servis Plus navíc také výměnu předních a zadních brzdových destiček, výměnu předních a zadních brzdových kotoučů nebo obložení a kontrolu před STK.

Máte zájem o Škoda Předplacený servis?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo se obraťte přímo na některého z našich prodejců nových vozů.

Škoda Předplacený servis zdarma s financováním vozu na úvěr

Při financování nového vozu na úvěr získáte Škoda Předplacený servis zdarma na 5 let/do nájezdu 60 000 km. Tato nabídka se netýká ojetých vozů. Pro více informací kontaktujte prodejce nebo se na nás obraťte prostřednictvím kontaktního formuláře.